Spelarhistorik

POÄNGLIGA - SLUTSPEL

 

SPELARE M MÅL ASSIST TOTALT UTV STJÄRNOR
Oskar Sjöström 2 5 1 6 0 6
Joel Jönsson 3 2 2 5 0 9
Markus Nilsson 2 2 2 4 0 6
Robin Andersson 3 3 4 7 2 9
Kristofer Skog 3 6 4 10 2 9
Fredrik Berntsson 3 1 3 4 2 9
Per-Eric Rönnkvist 2 1 0 1 0 6
Christian Paulsson 2 0 0 0 2 6
Andreas Becker  2 3 4 7 0 6
Andreas Lamberth x x x x x x
David Lindgren x x x x x x
Raul Morales-Salas x x x x x x
Johan Neij x x x x x x
MÄLVAKT M POÄNG INSLÄPP IN/M UTV STJÄRNOR
Pontus Becker 3 1 14 4,8 0 9
Andreas Becker x x x x x x

 

 

Spelare

Matcher

Mål

Assist

Totalt

Utvis.

Kristofer Skog  18  46  12    58  6 
Oskar Sjöström  20  11  18   29 8
Andreas Lamberth  20  39  17   56 16
Andreas Becker  15  11  21  31  0
David Lindgren   3  0  0  0 0
Joel Jönsson  14  2  4  6 8
Johan Neij  8  10  17  27 7
Robin Andersson  18  16  6  22 2
Raul Morales-Salas  5  1  3  4 2
Marcus Nilsson  14  8  3  11 0
Per-Eric Rönnkvist  21  1  9 10 2
Fredrik Berntsson  17  10  22  32 8
Christian Paulsson 6 1 2 3 2
Pontus Becker 2
Marcus Becker (Wild)                          2 1 2 3 2

Kalle(Wild)             5  2         3       5        2
Kim Jörgensen (Wild)                                    3          1            0            0               0

                                                                     M     Insläppta       I/M       Nollor         Assist

Pontus Becker    20 108 5, 4  1   2

Andreas Becker                                                 2            7             3,5          0        0

 

 

Spelprogram med resultat

Matcher

Vecka Datum Dag Tid Hemmalag Bortalag Resultat


35




36


4-sep




07-sep


sön




ons


19:00




21:00

Träningsmatch
Rantzows Rapids



Englaligan
FBC Ayia Napa


FBC Ayia Napa




Ocarina Blacksox


7-10




5-5
           
37 14-sep ons 20:05 FBC Ayia Napa Suntrip 11-5
           
38 21-sep ons 20:05 FBC Ayia Napa Lokaltidningen 8-4
           
40 06-okt tor 21:10 FBC Ayia Napa FBC Trident 7-5
           
41 12-okt ons 19:10 Ocarina Blacksox FBC Ayia Napa 5-4
           
42 20-okt tor 21:10 Dynamo Utmarken FBC Ayia Napa 0-10
           
43 27-okt tor 21:10 Västkustfastigheter FBC Ayia Napa 8-5
           
45 09-nov ons 21:00 Rovers FBC Ayia Napa 10-6
           
46 14-nov mån 21:00 FC Torekow FBC Ayia Napa 8-8
           
47 26-nov lör 12:05 Munka Kings FBC Ayia Napa 4-12
           
49 07-dec ons 18:15 Ankan United FBC Ayia Napa 3-9
           
51 21-dec ons 18:15 FBC Ayia Napa Dreamteam 5-6
           
2 11-jan ons 20:05 Lokaltidningen FBC Ayia Napa 10-9
           
4 28-jan lör 14:50 FBC Trident FBC Ayia Napa 5-11
           
5 01-feb ons 19:10 FBC Ayia Napa Dynamo Utmarken 8-3
           
6 08-feb ons 20:05 FBC Ayia Napa Västkustfastigheter 7-3
           
7 15-feb ons 21:00 FBC Ayia Napa Rovers 11-5
           
9 29-feb ons 18:15 FBC Ayia Napa Munka Kings 8-5
           
10 07-mar ons 19:10 FBC Ayia Napa FC Torekow 8-7
           
11 14-mar ons 20:05 FBC Ayia Napa Ankan United 8-4
           
13 28-mar ons 21:00 Dreamteam FBC Ayia Napa 5-2
           
15 11-apr ons 18:15 Suntrip FBC Ayia Napa 5-2
           
  14-apr ons  Kvartsfinaler  Dream - Rovers
Lokaltid - Västkust
16-2 ?
7-5
        Ocarina - Suntrip
FBC A N - Torekow
7-8 sd
10-3 
           
  18-apr ons  Semifinaler Dream- FCB A N
LT - Suntrip
5-9
5-6 
 
21-apr

Lör
 Bronsmatch
 Final

Dream - LT
FBC A N - Suntrip

2-6 ?
5-6 eö
Denna hemsida är byggd med N.nu - prova gratis du med.(info & kontakt)